Андрій Ніколаєнко: Так звана податкова амністія покликана знищити залишки середнього класу в Україні

Направду, найскладніше напоїти віслюка, який не хоче пити!

Що ж, монобільшість сьогодні відхилила всі проєкти постанов щодо скасування рішення про ухвалення законопроєкту №5153 про так звану «податкову амністію», яка насправді покликана знищити залишки середнього класу в Україні.

Тобто фактично – розблокувала підписання закону.

І щоб точно «зачистити» тих українців, які ще здатні класифікувати себе як «середній клас» – у першому читанні за основу прийняли проєкт закону №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

264 (!) голоси «за».

«За» те, щоб:

– Людям, які купують житло на вторинному ринку, доведеться сплачувати ПДВ внаслідок скасування пільги.

– Всіх селян, хто на своїх ділянках від 50 соток до 2 гектарів зумів виростити городину та хоче її продати, зобов’яжуть платити мінімальне податкове зобов’язання.

– Розширення каральних прав контролюючих органів щодо бізнесу. Запровадження норм проєкту призведе до зростання ризиків банкрутств, втрати робочих місць та погіршення інвестиційного клімату.

У пошуках грошей для наповнення держбюджету уряд вирішив не пропонувати ВР концептуальні варіанти стимулювання активності бізнесу та розвитку економіки, а пішов шляхом найменшого спротиву: просто проштовхнути фіскальну «продразверстку»!

Андрій Ніколаєнко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 липня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова