Андрій Ніколаєнко: Президенту потрібен новий керівник уряду

Україна під керівництвом нефахового уряду стрімко котиться до глибокої економічної кризи.  І якщо президент і далі намагатиметься невеличкими кадровими перестановками у владі виправити ситуацію – буде колапс. Бо тарифна криза – це лише перші дзвіночки.

Так в ефірі телеканалу «НАШ» прокоментував поточну економічну ситуацію народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко.

«Є таке поняття – «точка неповернення». І якщо раніше мені здавалося, що запасу міцності конструкції держави достатньо, щоб виправити будь-яку помилку, то зараз я хвилююся, а чи ми вже не пройшли ту точку неповернення», -– зауважив Ніколаєнко.

На думку депутата, якщо планувати об’єднання різних політичних сил у коаліцію, то вони мають об’єднуватися навколо президента, який обраний народом і обраний з високим рівнем довіри. Але непрофесійне оточення президента та не дуже професійна команда в парламенті не можуть додати президенту фаховості, яка йому потрібна. Тому Україна робить помилки одна за однією – як на зовнішньополітичній арені, так і у внутрішніх питаннях, насамперед – економічних.

«Президенту потрібен такий керівник уряду, рівень довіри до якого дасть змогу зібрати фахову команду та уникнути конкуренції між виконавчою гілкою влади та президентською вертикаллю. Зараз треба відкласти політику та почати терміново займатися економікою, потрібно змінювати прем’єр-міністра.  Я нагадаю, що Юлія Тимошенко двічі отримувала підтримку Ради на посаду прем’єр-міністра України, тоді як  Юрій Вітренко вже двічі отримав відмову на посаду першого віцепрем’єра. Прем’єрство Юлії Тимошенко припадало якраз на часи економічних  криз. Але  її уряд забезпечував реальні результати ефективної діяльності», – наголосив Андрій Ніколаєнко.

 

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова