Андрій Ніколаєнко: Потрібно створити комфортний податковий режим для того, щоб ІТ-спеціалісти змогли будувати кар’єру в Україні

Президент Зеленський провів нараду щодо створення в Україні науково-освітньої платформи, яка дасть змогу готувати фахівців із новітніх технологій. Мовляв, найкращі випускники отримають гарантоване працевлаштування. І головне – «сприятимуть становленню нашої країни як IT-хабу Європи». 

Для того, щоб молоді спеціалісти будували кар’єру тут, а не в США, вітчизняна IT-індустрія має працювати в комфортному податковому режимі. У нашому фінансовому Комітеті під час підготовки законопроєкту №3933, ми ініціювали серйозну дискусію з ключовими представниками IT-ринку.

Так, освіта – спосіб виростити нове покоління IT-фахівців світового класу, але тільки розумне оподаткування втримає їх в українському середовищі. І не тільки їх.

З моєї ініціативи до ВР поданий проєкт закону №3799 щодо особливостей оподаткування суб’єктів інжинірингу та інженерної справи.

Без фахових інженерів можна забути про «велике будівництво» – і нових доріг, і аеропортів. Уже сьогодні українську інфраструктуру розбудовують турецькі й китайські фахівці, а мають – молоді українські інженери, найкращі з яких їдуть працювати – в Туреччину, Китай тощо.

Україні потрібні й IT-фахівці, і фахові інженери. Так що думайТЕ.

Андрій Ніколаєнко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 травня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова