Андрій Ніколаєнко: Політика подвійних стандартів у владі не має права на існування

У 2019 році в Україні відбулася мирна електоральна революція. Її головний здобуток – нарешті перед країною з’явилася перспектива досягнення миру. Але ще один результат виборів – прихід до влади «революційних» кадрів. І саме неправильна кадрова політика нової влади породжує багато інших проблем.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу «112 Україна», підсумовуючи основні події 2019 року.

«Батьківщина» системно не голосувала за цей уряд. Ми розуміємо, що він дуже непрофесійний. До того ж, у ньому є «вкраплення» злочинно-непрофесійних міністрів, як, наприклад, міністр фінансів. Зараз вона наполягає на легалізації грального бізнесу, мотивуючи тим, що 4,5 мільярда гривень від легалізації дуже потрібні у бюджеті. Тоді чому вона не могла за декілька років роботи на цій же посаді при попередній владі унормувати питання лотерей, під які маскувалися нелегальні гральні заклади, і куди українці відносили останні кошти замість того, щоб забезпечити свої сім’ї? Чому для того, щоб закрити гральні зали, Уряду потрібно було дочекатися провалу голосування за легалізацію грального бізнесу? Чому це не можна було зробити у перший же день його роботи?» – обурився Андрій Ніколаєнко.

За словами депутата, політика подвійних стандартів нікуди не поділася з часів Порошенка. Тільки якщо раніше вона була «дуже підло підготовлена», то зараз обтяжена некомпетентністю чиновників. Але президент має можливості зламати цю негативну тенденцію.

«Президенту вже час вибирати людей не за довірою, а за професійністю. Я вже не звертаюся до кабміну, бо він непрофесійний, і прем’єр не хоче дослухатися до фахових порад. Тому бажаю, щоб наш президент швидше дорослішав та ставав відмінником. А ми будемо йому допомагати», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова