Андрій Ніколаєнко: Неприпустимо знову втягувати людей у конфлікт навколо «Приватбанку»

Так званий банківський законопроєкт №2571-д у його теперішньому вигляді руйнує засади державності, а через протистояння органів влади та колишнього власника окремого банку можуть постраждати інтереси взагалі всіх громадян України.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Це якраз ситуація, коли головний біль пропонують лікувати відсіченням голови. Чи хочу я, як і інші громадяни України, що з власних кишень заплатили за націоналізацію «Приватбанку», щоб він знову повернувся Коломойському? Звісно – ні. Чи вважаю я правильною ідею його повернення? Також ні. Чи вважаю я чесним колишнє і теперішнє керівництво НБУ? Точно – ні», – зауважив депутат.

Саме тому, щоб убезпечити інтереси більшості громадян України та не втягувати їх у конфлікт навколо «Приватбанку», «Батьківщина» зареєструвала законопроєкт №3347, який якраз дозволяє, насамперед, захистити інтереси громадян та держави у цьому конфлікті.

«Минулого тижня Юлія Тимошенко і ще троє моїх колег по фракції зареєстрували законопроєкт №3347, який стосується виключно «Приватбанку». Він так і називається – «Про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо додаткового захисту інтересів держави та вкладників і клієнтів АТ КБ «ПриватБанк». Якщо Ігор Коломойський хоче отримати свій банк, то нехай повертає ті майже двісті мільярдів гривень, які держава вклала у цей банк», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова