Андрій Ніколаєнко: Необхідність захисту інвестицій є наразі найбільшим ризиком та викликом для інвесторів

В порядку денному роботи Верховної Ради – утворення Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту прав інвесторів (реєстр.№2601), до складу якої я маю увійти.

ТСК буде консолідувати всі питання захисту інвесторів, які зараз опрацьовуються у декількох Комітетах ВР. Вважаю, що наша Комісія – це остання лінія захисту інтересів тих підприємців, хто не ховає гроші в офшорах, а наважився інвестувати в українську промисловість, розвивати переробку, підтримувати український господарський комплекс.

Необхідність захисту інвестицій є наразі найбільшим ризиком та викликом для інвесторів. За рік роботи Комісії ми маємо зробити те, на що не вистачило бажання та впертості нікому до нас – ми маємо зробити Україну привабливою для підприємницької діяльності. І головним результатом діяльності ТСК має стати велика кількість успішних кейсів, як про захист інвесторів, так і про створення нових інвестиційних проєктів. Прошу колег-народних депутатів підтримати та проголосувати за відповідний проєкт постанови №2601.

Андрій Ніколаєнко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 3 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова