Андрій Ніколаєнко: Не можна допустити, щоб платники податків страждали від «драконівських» норм, які намагається протягнути монобільшість

Отже, «драконівський» для платників податків законопроєкт №5600 таки буде винесений на розгляд до сесійної зали ВР.  

18 членів фінансового Комітету ВР проголосували – «за», 9 – утримались, 3 – були проти, у тому числі і я.

Скажу ще раз: проєкт №5600 не можна було випускати у світ. Тому що його руйнівна для економіки сила, помножена на тупість чиновників, може «втопити» український ВВП (в його доларовому еквіваленті) знову до рівня двозначних чисел.

Люди нам цього не пробачать.

Більш того – цей проєкт рішенням Комітету був протягнутий для розгляду за скороченою процедурою. Бо влада наобіцяла виборцям набагато більше, ніж спроможна дати економіка. І грошей на всі обіцянки вже не вистачає.

Але верх цинізму – це після розгляду такого масштабного та катастрофічного для сотень тисяч платників податків проєкту 5600, намагатися знизити податки для грального бізнесу. Невже тепер казино – це основа економічного зростання України?

Мабуть, саме для того, щоб пропхнути всі ці дикі норми, монобільшість планує провести на наступному тижні одразу два пленарних засідання.

Тому напередодні голосувань буду роз’яснювати та переконувати притомних представників більшості, що у цьому випадку режим «шаленого принтера»призведе до економічної катастрофи.

Андрій Ніколаєнко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 24 червня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова