Андрій Ніколаєнко: Монобільшість працює проти інтересів українців

Більшість «слуг народу» щойно визначилася зі своєю орієнтацією – вони однозначно проти народу України.

Роблю цей висновок свідомо, за результатами голосування по моїх правках до законопроєкту 2285 про гральний бізнес. Одна з них могла зупинити епідемію лудоманії: щоб українці не виносили останні гроші з сімей та не втягувалися у гральну залежність, я запропонував заборонити громадянам України грати в казино.

Нехай би сюди приїздили іноземці, витрачали свої кошти, на які Україна змогла б відбудовувати індустрію гостинності, розвивати в’їзний туризм. Інша правка стосувалася того, щоб повернути питання регулювання лотерейного бізнесу у проєкт 2285. Це питання вже було в законі, але, на догоду тіньовикам, взагалі випало з тексту між першим та другим читанням. І тепер власники нелегальних «лас-вегасів», які були зачинені останні пів року, скористаються правовою невизначеністю, і знову відкриють двері своїх притонів по всіх кутках України.

Парламентська більшість, у гонитві за примарними 4 млрд грн можливих надходжень у Держбюджет від легалізації грального бізнесу, скидає у прірву лудоманії мільйони українців, ламає добробут багатьох сімей, та відкриває шлях тіньовим ділкам до незаконного збагачення. Такі дії більшості не мають нічого спільного з інтересами народу України.

Андрій Ніколаєнко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 липня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова