Андрій Ніколаєнко: Допомагаємо українському бізнесу зменшити втрати від коронавірусного колапсу економіки

Разом з колегами по фінансовому комітету зареєстрували законопроєкт №3848, яким пропонуємо заходи зі стимулювання підприємництва – як великого виробничого бізнесу, так і малих підприємств.

Зокрема, проєктом запроваджуємо пільгову ставку ПДВ у 7% для імпортного обладнання, що використовується для переоснащення та модернізації промислових підприємств. Також проєкт у разі його прийняття полегшить умови бізнесу для крафтових пивоварів.

Передбачаємо для мініпивоварень з річним обсягом виробництва пива до 2 млн літрів застосувати ставку акцизного податку 0 гривень за 1 літр, на період до 31 грудня 2021 року.

Ще у проєкті пропонуємо спростити сімейним фермерським господарствам можливості залучення сезонних робітників, і дати можливість підприємствам туристичної галузі та санаторно-курортним закладам зекономити на сплаті податку на нерухомість.

Дякую колегам-депутатам за злагоджену роботу з підготовки законопроєкту. Впевнений, що наші пропозиції, хоча й точкові, але все ж таки дадуть змогу українським підприємцям дихнути трохи вільніше.

Андрій Ніколаєнко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 липня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова