Андрій Ніколаєнко: «Батьківщини» готова об’єднуватись заради розвитку держави

«Батьківщина» готова входити до складу коаліції, якщо об’єднання відбудеться навколо ефективної економічної платформи розвитку України.

Про це заявив у студії каналу «НАШ» кандидат у народні депутати від «Батьківщини» та лідер політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

«Ми маємо пам’ятати, що головна компетенція президента – це, здебільшого, зовнішня політика. Натомість, пріоритетне завдання парламенту полягає в тому, щоб сформувати коаліцію і новий уряд, який відповідатиме за економічний добробут громадян. За те, якими будуть тарифи, якими будуть податки, що буде з землею і, врешті-решт, за те, що буде в холодильнику в кожного українця», – сказав він.

Водночас політик зазначив, що питання посад ніколи не було головним для «Батьківщини» і для мене особисто як лідера партії «Основа». Більш важливо те, заради чого об’єднуватись, переконаний Андрій Ніколаєнко.

«Ми не підемо на об’єднання під порожні обіцянки», – наголосив кандидат у народні депутати.

Андрій Ніколаєнко додав також,  що саме на парламентських виборах українці будуть обирати наступного прем’єра.

«Громадяни України, обираючи ту чи іншу політичну силу, мають розуміти, що вони віддають голос за тих, хто матиме можливість претендувати на посаду прем’єр-міністра. Враховуючи певний брак досвіду у чинного президента, потрібно зважити, чи може держава собі дозволити ще й недосвідченого прем’єра і такий же склад Кабміну. Тому, при всій повазі до молодої політичної сили, потрібно, щоб юність, азарт і бажання щось змінити йшли поруч з компетентністю та досвідом», – відзначив він.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова