Андрій Ніколаєнко: «Батьківщина» підтримує політику інвестиційного заохочення бізнесу

Без інвестиційного стимулювання, без додаткових заохочень до створення нових робочих місць, у нашої країни не буде перспективи розвитку. Тому «Батьківщина» буде підтримувати законопроєкти, спрямовані на покращення інвестклімату в Україні, зокрема, на стимулювання бізнесу до закупівель нового промислового обладнання для розширення виробництва.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко під вас обговорення законопроєкту №3762, який має на меті стимулювання залучення в економіку України стратегічних інвесторів, підвищення інвестиційної привабливості України, а також зростання конкурентоспроможності економіки України через запровадження державної підтримки великих інвестиційних проєктів.

«Україна – не дуже багата країна. Тому ми не можемо дозволити собі надавати прямі субвенції бізнесу, але ми точно можемо стимулювати бізнес до закупівель нового обладнання, до створення нових робочих місць, особливо у надважливих для країни галузях, насамперед – у переробній галузі, де створюється найбільша додана вартість. Ми, депутати Верховної Ради, маємо зробити все від нас залежне, щоб надати додаткові пільги підприємствам, щоб принаймні у цьому Україна змогла б конкурувати з нашими найближчими сусідами», – наголосив Андрій Ніколаєнко.

Зазначимо, що за результатами розгляду, законопроєкт №3762 було підтримано за основу 262 голосами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова