Андрій Кожем’якін: Час розпочинати зміни в інтересах людей

«Батьківщина» виступає за ефективні, а не хаотичні та поверхневі зміни в країні. І це залежить від новообраного президента та парламенту.

Про це заявив з парламентської трибуни заступник Голови партії, народний депутат Андрій Кожем’якін.

«Українці обрали зміни – і це головний висновок. Тепер від нового президента і від нас з вами залежить, чи будуть ці зміни хаотичними і поверхневими, чи будуть ефективними, чи виправдають очікування людей і додадуть впевненості у майбутньому», – сказав парламентар.

На його переконання, першочергово треба виконати вимоги закону, згідно з яким жодні виплати не можуть бути нижчими за прожитковий мінімум. За ним, як відомо, мінімальна пенсія має становити не менше 4 тисячі 425 грн, нагадав він.

«Люди недоотримують і цих грошей. Це наслідок корупційної кругової поруки, яка дозволяє посадовцям уникати відповідальності. Звільнення від корупції починається з рівності всіх перед законом і невідворотністю покарання для всіх», – наголосив Андрій Кожем’якін.

Депутат переконаний: саме зараз є шанс безпосередньо Верховній Раді почати руйнувати систему кругової поруки і ефективно боротися з корупцією.

Представник «Батьківщини» також закликав ухвалити закони про імпічмент і тимчасові слідчі комісії.

Він зауважив, що два законопроекти – про Порядок імпічменту президенту України (№1097) та про ТСК і тимчасові спеціальні комісії (№1098), співавтором яких є лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, були зареєстровані ще 28 листопада 2014 року.

«Будь ласка, без багатослівних вигуків виносимо на розгляд парламенту, беремо ініціативу в свої руки і ухвалюємо ці законопроекти», – закликав парламентарів Андрій Кожем’якін.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова