Андрій Кожемʼякін відмовився від посади в НОКУ на користь спортсмена, який зараз боронить Україну в лавах ЗСУ

Депутат фракції «Батьківщина» Андрій Кожемʼякін вважає неприпустимою ситуацію, що в новому складі Національного олімпійського комітету, сформованому на ХХХVІІ Генеральній асамблеї НОКУ, не представлені спортсмени, які зі зброєю в руках захищають незалежність та територіальну цілісність України й дають відсіч російському агресору на полі бою. 

Про це Андрій Кожем’якін заявив на виконкомі Асамблеї НОК і назвав помилкою, що під час воєнного стану в режимі онлайн обирається НОКУ.

Водночас він, як Голова Комітету ВРУ з питань молоді та спорту, вважає за необхідне виправити ситуацію, яка склалася в результаті голосування. Так, Андрій Кожем’якін запропонував обрати на його місце в складі НОКУ Нагорного Петра, командира взводу десантно-штурмових військ N-ї бригади Збройних сил України, який зараз перебуває на передовій та є майстром спорту з греко-римської боротьби, суддею міжнародної категорії, заступником начальника управління молоді та спорту Рівненської обласної військової адміністрації.


«Несправедливо, коли наші видатні спортсмени зі зброєю в руках віддано захищають нашу землю і не мають свого представника в Національному олімпійському комітеті. Справедливість має бути відновлена!» – заявив народний депутат і нагадав, що своє життя в бою за Україну віддали понад 130 українських спортсменів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова