Альона Шкрум: Збільшити склад ЦВК до 17 осіб

Андрій Парубій взяв на себе дуже невдячну справу – вчора вночі зареєстрував законопроект про збільшення кількості членів ЦВК до 17 осіб.

Бо, бачите, переговори по складу ЦВК, вочевидь, зайшли у глухий кут.

Президент відмовляється мати менше своїх членів, ніж повну більшість. Бо ж як виграти йому ці вибори без ручного ЦВК та тотальних фальсифікацій?

Проблемка лише одна: закон та інші фракції вимагають щонайменше по 1 представнику. «Народний фронт» більше.

І ще й якась Резолюція ПАРЄ вимагає наявність щонайменше 1 члена ЦВК від кожної фракції. Погана історія.

Три місяці в АПУ ламають голову, що його дідька робити, і як же так всіх провести і залишити свою більшість в ЦВК, і так, щоб інші фракції, які членів ЦВК не отримують, не дуже так ґвалтували і до ПАРЄ звертались.

От проблема: президентські забаганки та пропорційне представництво від кожної фракції – ніяк не вкладається у 15 членів ЦВК. 7+8+1 – 15 – ніяк, чорт його забирай, не виходить. От ніяк. Хоч як не крути.

Але ж, як відомо, якщо закон вимагає у Генпрокурора юридичну освіту, а у твого кандидата освіти немає, то – треба змінити закон.

«Закон суворий, але… його можна змінити за годину», – така трактовка теперішньої влади базового римського припису. І у цій фразі вся їхня філософія.

Ви з’їхали з розуму, шановні! І остаточно втратили останні краплини здорового глузду.

Закони 16 січня починають здаватися верховенством права у порівняної з вашими ігрищами, жонглюванням правових норм та новими ідеями щодо «іноземних агентів».

Чого тільки ви соромитесь, шановні, не розумію.

Напишіть вже прямо у змінах до закону – по одному від кожної фракції і ще стільки ж людей, скільки фракцій +1 особа – від президента.

У мене все.

П.С. Видихаю. І щиро здивована, що на 4 році цього безглуздя – вони ще можуть мене здивувати і обурити.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова