Альона Шкрум: Закриття неба – це реальний захист України

Прямо перед тим, як Зеленський виступив у Парламенті Британії (до речі, це був перший за всю історію британського Парламенту виступ лідера іноземної держави) – ми мали змогу поспілкуватись із британськими парламентарями онлайн. Ще й так співпало, що відбулось це 8 березня.

Розповідали їм про вбивства Росією жінок та дітей.

Про спеціальні бомбардування дитячих садків і будинків, дитячих госпіталів і лікарень.

Світ не дуже хоче це чути, це зовсім не той серіал, який їм до вподоби, вони роблять своєрідну стінку між нами і собою й опускають очі

Але таки чують нас.

Думаю, це ще звучить голосно, бо періодично в цей час на телефонах у нас по черзі з різних місць спрацьовує сирена. Звична для нас, і така шокуюча для них.

Це той випадок, коли за фотографіями британських колег – дуже багато підтримки і їх реальної роботи:

– тиску на власний Уряд і Прем’єр-міністра,

– багато зусиль для того, щоб прибрати максимально:

– росію з фінансового ринку в Лондоні,

– російські судна і головне – вантажі з британських портів,

⁃ британський великий бізнес – із території росії і співпраці з країною-вбивцею

– посилювати далі санкції.

За це ми дуже вдячні.

Бо ви, друзі, депутати та наші чудові колежанки–депутатки британського парламенту, завжди нас підтримували на різних рівнях та делегаціях, завжди підставляли плече та не боялися голосно говорити правду.

Ви – країна Черчилля, який так само в бункері в Лондоні безстрашно керував державою і евакуював дітей із Лондону для порятунку. Він так само точно бився б до останнього свого подиху за життя британців.

Ви – країна Гаррі Поттера, який боровся зі злом, навіть коли воно було в сто разів сильнішим і краще організованим, і не боявся, маючи поряд вірних друзів.

І якщо ви, любі колеги, знаєте інший спосіб зупинити геноцид українських дітей та жінок, убивства новонароджених немовлят від бомб у Маріуполі і дітей під кулями в Бучі, ніж ЗАКРИТИ НАРЕШТІ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ – дайте нам знати.

Не соромтеся.

Альона Шкрум, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 13 березня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова