Альона Шкрум: Усе, що ви хотіли знати про інавгурацію

З-під куполу: все, що ви хотіли знати про інавгурацію (або, скоріше, не хотіли).

У ВР знову засідання, інтриги, якісь смішні пафосні розмови про одне, а рухи – про інше.

Питання дня – дата інавгурації пана Зеленського. Ви питаєте, чому це питання таке важливе? Та лише тому, що інавгурація 19-20 числа спокійно дає можливість Зеленському розпустити цей недієздатний парламент. А от інавгурація 26 травня чи 1 червня – вже ставить розпуск парламенту на межу незаконності. (Бо тоді указ про розпуск має буде підписаний та опублікований 27 з самого ранку).

Ну і не забувайте, що кожен день до інавгурації Петро Олексійович шалено робить призначення, роздає звання генералів і державні нагороди, видає укази зі швидкістю світла, а його друзі продовжують заробляти гроші. Перед смертю… ну ви знаєте.

Ситуації на сьогодні наступна:

-Новообраний Президент Зеленський наполягає на інавгурації 19 травня. (74%, якщо ви підзабули);

-Народні депутати Каплін, Балога і Міщенко – пропонують призначити дату інавгурації на 19 травня, Віталій Купрій – на 20 травня;

-Порошенко розповідає, що підтримає інавгурацію якнайшвидше (of course), але от його фракція категорично проти 19-го.

(Начебто це день трауру, але, звісно, це лише підстава і досить недолуга, бо і в цей день траура спокійно можна вступати у повноваження, а пан Кличко в цей день у Києві взагалі проводить офіційний фестиваль, танці та пляски);

-Декілька останніх днів БПП та керівництво Народного Фронту вмовляло усі фракції підтримати і підписати єдину постанову про інавгурацію – вже на 26 травня.

«Батьківщина» та «Самопоміч» – відмовились, тож постанову щодо 26-го подасть, скоріше за все, якийсь позафракційних ручний депутат.

-Зараз вирішення питання інавгурації за Регламентним комітетом – він мав зібратися з цього питання сьогодні о 9й ранку.

Тепер – засідання перенесли на 12 годину.

Чекаємо з нетерпінням.

Тільки пам’ятайте, шановні, що ще трохи оцих ваших абсолютно тупих рухів – і 74% Зеленського здаватимуться вам квіточками.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 травня 2019р.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова