Альона Шкрум: Україна для міжнародних партнерів знову стала символом корупції

World Economic Forum

Всесвітній економічний форум у Давосі – це про те, як «продати» себе та Україну, щоб в неї зайшли інвестори, щоб повірили у її майбутнє та ринки, щоб почати довгострокове співробітництво.

Нам конче потрібна ця світова довіра, підтримка, нові робочі місця, європейські туристи та старі європейські гроші великих корпорацій, їхня віра в нас.

Кожна країна, так чи інакше, «продає» у Давосі себе, свій бренд, свої найкращі риси, свої ідеї. Конкуренція дуже і дуже сильна.

І за інвестиції, і за репутацію, і за партнерські союзи.

Так вже створений світ.

Наше завдання важко виконувати не через конкуренцію, але через корупційні скандали щодо українських високопосадовців, які з’являться на шпальтах міжнародних газет із занадто стабільною періодичністю.

Найгірше, що я можу почути (і часто чую) від інвесторів та закордонних політиків чи журналістів – це те, що нічого не змінилося, що наші «еліти» не здатні на такі зміни та топлять себе і нас разом з ними, заливаючи брудом усю країну і знову і знову забирають у нас всіх шанс на європейський рівень життя та економічне зростання.

Знову витираючи ноги об цілу націю, яка через смерті та страшні жертви відвойовувала себе в європейському просторі, боролася за свободу та повагу до себе.

Україна для міжнародних партнерів знову стала символом корупції, зв’язаних в нерозривний вузол політичних та бізнес-інтересів.

І пережити це важко.

Сперечатися з цим – ще важче.

Нашим завданням було показати іншу країну – сучасну, інноваційну, з найкращими IT-спеціалістами, з новими технологічними стартапами, але найцінніше – з людьми, з цілим новим поколінням людей, які борються за свободу – кожен на своєму фронті, чи то справжньому, чи то економічному, чи то проти корупції, та будують нову державу самостійно кожен день.

Бо саме така країна заслуговує на підтримку та довіру.

Набагато більшу, ніж ми зараз отримуємо.

Сподіваюся, нам це вдалося.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 29 січня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова