Альона Шкрум: Схиляємо голови перед тими, хто боронить нас у найстрашніші часи війни

Друзі, сьогодні воєдино сплелись три надзвичайно важливих свята для українців – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Щиро із ними вас вітаю!

Ці три свята стали символічним і логічним ланцюжком між минулим, сьогоденням і майбутнім України.

Ми багато говоримо про те, що ми – «молода країна». Але насправді забуваємо, що наша незалежність була не отримана в 1991 році, а скоріше відновлена. Наша історія набагато більша й глибша, ніж про це знає світ.
І саме поєднання козацького традиційного свята, релігійного свята та вже сучасної боротьби за нову незалежність та свободу – це і робить цей день таким сильним.

Як завжди, у цей день ми схиляємо голову перед тими, хто боронить нас у найстрашніші часи війни, та перед їх рідними й батьками, які їх відпустили на фронт.

Сили й духу усім, хто бореться за нову щасливу та вільну Україну в тилу.
Хоча, можливо, бореться – знову невірне слово.

Ми, українці, це слово дуже любимо (як і процес), але окрім боротися та виборювати ми маємо навчитися щоденно працювати над та працювати один з одним. Тож – сил усім, хто працює щодня над кращою країною та кращим нашим майбутнім!

Нам усім – сил, надії, натхнення і нових талантів не лише у боротьбі та захисті, але й у розбудові, у створенні, у стратегії!

Зі святом, друзі!

Альона Шкрум, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 14 жовтня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова