Альона Шкрум: Працюємо нашим міжнародним жіночим дипломатичним батальйоном у Франції

Ми два дні – у Парижі. 

Працюємо нашим міжнародним жіночим дипломатичним батальйоном із Лесею Василенко, Марією Мезенцевою, та Оленою Хоменко.

Також із нами – мер Мелітополя Іван Федоров, якого викрали російські окупанти.

Вже мали зустріч із Головою Сенату Франції Жераром Ларше. А також із сенаторами та головою комітету справ ЄС. Зустріч тривала майже дві години. Говорили про дуже конкретні речі і дуже конкретну допомогу.

До нашого візиту в Париж – французи нам уже зробили перший подарунок. Вони почали заморожувати банківські рахунки, зарплати, пенсії й перекази росіян, які відкривали рахунки на російські паспорти. Навіть і ті, що відкривали декілька років тому.

У росіян вже щодо цього – море виття. Пишуть твіти наче не можуть зрозуміти, за що їм таке нещастя.

Слава Богу, що це розуміють французи.

Пояснюємо на прикладах за що й чому треба максимально економічно ізолювати Путіна, щоб самі росіяни нарешті почали прокидатись і усвідомлювати, що відбувається.

Натомість треба констатувати, що з точки зору розуміння росіян (у тому числі росіян за кордоном, які втекли від режиму), на жаль, – ми все ще знаходимось у 1942-му.

1942 – це коли німці не розуміли, що відбувається. І не хотіли розуміти. І були щиро здивовані, коли до них в Німеччину прийшла війна і потім відповідальність за агресію та жахливі злочини.

А до цього, коли Німеччина окуповувала території, міста й країни, убивала громадян – вони цього не усвідомлювали, як і зараз не розуміє російський народ. Не хоче усвідомлювати.

Тому такі кроки дуже важливі й необхідні.

Альона Шкрум, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 31 березня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова