Альона Шкрум: Перша реальна перемога в Міжпарламентському союзі

Друзі, в української делегації перша реальна перемога в найстарішій міжпарламентській організації «Міжпарламентський Союз».

Тільки що головний Постійний Комітет з міжнародної безпеки затвердив нашу пропозиції по темі наступної Резолюції в 2019 році: «Неприпустимість використання найманців для підтримку миру та безпеки у світі та порушень прав людини».

Процес ухвалення тем непростий!

Для того, щоб ви розуміли, рекомендацію по темі Комітету дає Бюро, де дружні нам країни в абсолютній меншості і присутня на сильних позиція Росія та її сателіти.

Вчора, коли ми з Борис Тарасюк «захищали» тему від України на Бюро, були величезні дебати.

Виграли ми, загалом, рекомендацію від Бюро завдяки підтримці наших друзів – Португалії, а також Таїланду (який підтримував нас ще у 2017 році), Мексиці та головне – депутату-члену Бюро з Йорданії. Саме він провів перемовини з арабськими країнами і розказав про важливість теми по відношенню до найманців Ісламської держави, найманців-дітей, яких тренують вбивати з 12 років.

Для нас же тема важлива, звісно, перед усім, в контексті гібридної війни на Донбасі та російських найманців і терористів.

Не уявляєте, яка була пророблена робота для просування теми резолюції від України (яку тут знають мало та чули ще менше) ще й в головному Комітеті, де європейські країни у меншості.

Нам пощастило отримати підтримку країн Африки та арабських країн, навіть тих, які часто орієнтуються на Росію. Хоча, тут точно щастить тим, хто важко попрацював та бив в одну точку.

Попереду – рік реально важкої роботи!

На фото наші друзі з Йорданії, які будуть разом з Борисом Тарасюком співдоповідачами по майбутній Резолюції, з Таїланду, Австралії та Канади.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 27 березня 2018р.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова