Альона Шкрум: Напередодні виборів Порошенко використовує ті ж методи, що і Янукович

Напередодні виборів президент Порошенко використовує ті ж методи, що і Янукович.

Про це в прямому ефірі на телеканалі «ZIK» заявила народний депутат від фракції «Батьківщина» Альона Шкрум.

«Адмінресурс – дуже страшна річ. Приблизно півроку назад президент вивів з державної служби губернаторів, тобто керівників ОДА і РДА. Він дозволив їм знову бути членами політичних партій. Але до цього державні службовці не могли бути членами політичних партій та не могли їх очолювати», – повідомила вона.

За її словами, зараз кожному керівнику ОДА напередодні виборів ставитиметься завдання, вони очолюватимуть штаби БПП і за допомогою адмінресурсу вже губернатори ставитимуть завдання кожному керівнику шкіл та лікарень: «Тобто методи Януковича не змінились».

Водночас Альона Шкрум зауважила, що два українських Майдани показали, що адмінресурс не здатен докорінно змінити волевиявлення людей.

«Адмінресурс здатен змінити волевиявлення людей не більше, ніж на 3-5%»,  – додала політик.

Народний депутат від «Батьківщини» також прокоментувала останні соцопитування щодо майбутнього Президента України.

«Мені подобається у нинішніх соцопитуваннях те, що Петро Олексійович у кінці прохідного бар’єру. Подобається й те, що у першій п’ятірці проєвропейські політики. А не подобається мені те, що 9% опитуваних хочуть зіпсувати бюлетені. Це протест людей.  Тому нам потрібно змінювати у країні практично все, починаючи з Конституції», – підсумувала Альона Шкрум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова