Альона Шкрум: Маємо боротися за кожну правильну поправку та проти помилкових історій у відкритті ринку землі

Друзі, учора ми завершили розгляд поправок «Батьківщини» до двох великих законопроєктів, які запускають ринок землі й електронні аукціони з продажу земель. 

Нашу позицію ви добре знаєте: як мінімум, спочатку треба запитати думку людей на всеукраїнському референдумі щодо цього питання.

Нас часто питали: «Навіщо ви займаєтесь обговоренням цих нудних поправок»?

«Навіщо боретесь, якщо Президент уже одноосібно все давно визначив без референдуму»?

«Навіщо виступаєте, якщо жодна ваша поправка не пройде»?

Це питання із серії «Навіщо ви займаєтесь цією невдячною політикою»?

Знаєте, колись років 300 назад французька баронеса ставила точно таке саме питання Батьку-засновнику і 2-му Президенту США, – Джону Адамсу.

Вона питала: «Навіщо Ви говорите мені про цю нудну політику? Невже не можете поговорити про щось цікаве й прекрасне: музику, літературу, живопис..?»

На що Джон Адамс відповідав: «Я, на жаль, вимушений вивчати політику і мистецтво війни, вимушений займатися політикою і питаннями державного управління, щоб мої діти – вже могли вивчати філософію, математику та історію. А мої діти будуть вимушені вивчати філософію, математику, історію та географію для того, щоб їх діти – могли в успішній країні забути про ці нудні і складні речі, – і вивчати прекрасне: музику, живопис, літературу і скульптуру».

На жаль, ми зараз усі знаходимось у тій частині історії України, коли вимушені займатись політикою.

Я у залі ВР вимушена вивчати найкращі варіанти фермерського устрою та фермерського укладу держави, історію проведення референдумів із земельних питань у світі.

Ми вимушені боротися за кожну правильну поправку та проти помилкових історій у відкритті ринку землі.

І робити це для того, щоб наші діти, дай Боже, мали змогу не цікавитись політикою взагалі.

І забути про такі нудні й довгі дискусії по кожній деталі земельної реформи, як про страшний сон, бо країна та її економіка буде успішною.

Альона Шкрум, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 19 травня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова