Альона Шкрум: Давос. Про що говорить світ

У Давосі завершувся Всесвітній економічний форум: близько 3000 представників влади та бізнесу з різних країн були тут в цей тиждень в маленькому альпійському містечку на наймасштабнішому економічному зібранні в світі.

Під 100-150 – було українців, політиків, підприємців, успішних молодих бізнесменів. На жаль, багато хто з них вже живуть чи працюють не в Україні, і там тепер роблять свої історії успіху.

Тема форуму у цьому році: «Глобалізація 4.0: Формування глобальної архітектури в століття четвертої індустріальної революції».

Про що говорить зараз світ?

– Про екологію та зміну клімату;

– Про блокчейн та використання технології блокчейн в різних сферах управління країною і бізнесом;

– Про нове лідерство, мотиваціі, про менторство та нові стратегії успіху;

– Про права жінок, фемінізм та #metoo;

– Про соціальне підприємництво.

Отакі пріоритети дискусій тут, у Давосі.

Неймовірна бульбашка нових ідей, надихаючих історій та ще більше надихаючих людей, плюс суміш політики та дискусій про кризи управління в різних країнах, майбутні інвестиційні проекти та лобіювання.

Україна в цьому році була на висоті – на українському сніданку виступили Юлія Тимошенко, Гриценко, Христя Фріланд, Петро Порошенко.

В Українському домі була, як і минулого року, абсолютно неймовірна атмосфера, купа дискусій (найпопулярніша з яких виявилась з братами Кличко), покази мод українського дизайнера, українські пісні та купа всього, що робить наш бренд країни сильнішим, а вплив – більшим.

Але Украінський дім заслуговує окремого посту.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 січня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова