Альона Шкрум: Америка доєдналася до коаліції винищувачів F-16

Найкращі можливі новини на завершення нашої роботи в США – це те, що Америка доєдналася до коаліції винищувачів F-16.

На третій день нашої роботи тут Конгресмени надіслали Лист-звернення Байдену із закликом надати Україні винищувачі F-16. Це не перший такий лист, але кожен робить перемогу ближчою.

Основою нашої роботи тут є зустрічі з конгресменами та сенаторами з Комітету безпеки та оборони, Комітетів розвідки та Міжнародної політики.

Одним із найголовніших питань – під час зустрічей із американськими політиками були, звісно, – F-16, ППО та конкретна зброя. Бо нам треба ще більше засобів, щоб закрити небо.

Вирішальним аргументом у цьому питанні стали результати роботи наших хлопців та дівчат у ППО, яким загалом вдалося перехопити 29 із 30 випущених ворогом ракет із усіх можливих пускових платформ: кинджали, калібри, x-101, x-555.

А особливо перехоплення шести ультразвукових «Кинджалів», які мали кинути у паніку Київ, – які були збиті Патріотами.

Стало очевидно, що всі погрози рф «знищити кинджалами» «будь-яку європейську столицю за 5 хвилин», як завжди, – пусті, самовпевнені погрози.

Тепер вчених-розробників гіперзвукових ракет у Росії звинувачують у держзраді. Перетворення Росії в СРСР часів Сталіна завершено успішно.

А перші кроки з питання надання нам F-16 із боку Америки сьогодні – дуже важливий знак.

Серед іншого – працювали над питаннями:

 1. Посилення і розширення персональних санкцій – для так званої «російської еліти» – і особливо з акцентом на членів їх сімей. Плюс – посилення санкцій по російських банках.

 2. Розширення санкцій до усіх членів терористичної партії «Єдина Росія» – та загалом визнання партії Путіна терористичною організацією.

 3. Конфіскації та передача Україні заблокованої російської власності – перший такий кейс передачі Україні 5,4 млн доларів грошей російського олігарха Малофєєв вже стався.

 4. Співпраця із США – щодо Глобального Півдня. Протидія зусиллям Росії та Китаю у країнах Азії, Африки і Латинської Америки та світова коаліція на підтримку України.

Альона Шкрум, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 20 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова