Альона Шкрум: Про сліпу лояльність

Колишній адвокат президента США, Майкл Коен, вчора був засуджений в американському суді до 3 років ув’язнення та штрафу у майже 2 мільйони доларів.

Він визнав, що брехав Конгресу (в тому числі щодо московського будівництва проекту Трампа), порушував правила фінансування кампанії та ухилявся від сплати податків.

Коен, який колись заявив, що «підставив би себе під кулю, щоб врятувати Трампа», тепер під час судового засідання сказав, що пан Трамп змусив його «піти шляхом темряви, а не світла».

Він розповів суду, що його «слабкістю була сліпа лояльність до Дональда Трампа» і що він «відчував, що мій обов’язок - приховувати його (Трампа) брудні вчинки».

Коен є першим з найближчого кола Трампа, який отримав тюремне ув’язнення під час розгляду справи щодо втручання Росії у вибори 2016 року.

Він є мультимільйонером та персональним адвокатом Трампа понад 10 років.

Коен у суді визнав свою вину і пішов на угоду зі слідством, що мало, теоретично, звільнити його від ув’язнення, але суддя вирішив інакше.

«Як юрист, пан Коен міг би і краще знати закони», – зазначив суддя після промови Коена. От троль.

Це вже другий подібний кейс після керівника кампанії Трампа – Манафорта, який працював в тому числі на Януковича та за мільйони доларів готував матеріали і фейки для дискредитації Тимошенко.

І, думаю, не останній.

Сам же Трамп прокоментував, що його адвокат – винен сам.

Який красивий урок.

Можливо, нинішні приплічники нашого президента нарешті замисляться.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», УП.Блоги, 13 грудня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова