Головна задача влади – не здавати національні інтереси України, говорити на кожній міжнародній зустрічі про посилення санкційного режиму і домагатись, аби питання Криму та Донбасу завжди були на «порядку денному». Рано чи пізно ми досягнемо справедливого миру.
На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Україна 24», коментуючи шляхи розв’язання російсько-української війни.
«Я не знаю людей, які хочуть розв’язання конфлікту військовим шляхом. Лишається дипломатичний і санкційний шлях через наших партнерів. Щоб війна завершилась, треба тиснути на Путіна і його режим всім світом, допоки він сам не захоче завершення війни», – переконаний Іван Крулько.
При цьому, на думку народного депутата, вкрай важливо, аби влада й опозиція не боялись міжнародній арені називати речі своїми іменами і щодо російсько-української війни, і щодо ЄС та НАТО.
«Якщо хочемо захистити український національний інтерес, мусимо мати одну політику і говорити одним голосом по російсько-українській війні. Якщо на Донбасі є російські війська, треба казати, що вони там є. Якщо Путін – ворог для України, то його так треба й називати! І говорити, що російсько-українська війна аж ніяк не внутрішня! Тоді ми наблизимо мир. Бо дискусії на 8 році війни про те, чи є російські війська на Донбасі, лише послаблюють наші позиції, посилюють ворога і віддаляють нас від повернення українських територій, деокупації Донбасу і повернення до України Криму», – додав Іван Крулько, продемонструвавши відео 2015 року з власного архіву, як автівки з РФ перекидають живу силу і стрілецьку зброю на територію України.
Резюмуючи, заступник Голови партії сказав, що вітає створення Центру протидії дезінформації і російській пропаганді: «Нам справді треба протидіяти російській дезінформації як на території, що контролюємо, так і на тимчасово окупованих територіях. Цю роботу треба було проводити ще у минулі роки, але починати ніколи не пізно. Я б хотів, щоб це був успішний проєкт із виявлення та протидії фейкам і щоб він ніколи не використовувався як інструмент боротьби із опозицією».