Олександра Кужель: «Слуги народу» зробили 21 липня днем корупції та зневаги до країни

Президентська монобільшість скликала сьогодні так звану позачергову сесію винятково для ухвалення трьох законопроєктів, просякнутих лобізмом і зневагою до країни та її громадян.

У цьому переконана член партії «Батьківщина», нардеп 8-го скликання Олександра Кужель.

«Якби кожного разу, коли у Раді ухвалюють корупційні закони, піднімали прапорець, то сьогодні над куполом майорів би гігантський прапор. Він покрив би і будівлю, і всю площу. Мені здається, що «Слуги народу» мають розфарбувати у своїх календарях 21 липня червоним олівцем, позначивши його як день корупції і зневаги до країни», – вважає Олександра Кужель.

За її словами, на розгляд парламенту було винесено три відверто лобістські, корупційні та антинародні законопроєкти. Своє обурення цими документами вона висловила керівникам «слуг народу» під час пресконференції «Перший рік монобільшості: підсумки».

«Законопроєктом №3807 за рахунок скорочення коштів, передбачених у бюджеті на субсидії людям, влада традиційно на передвиборчий період відправляє соціальних працівників по оселях українців для прихованої агітації. Також вони просто вписали всі корупційні норми, що містились у провалених на минулому тижні законопроєктах, у цей «соціальний». П’ять мільярдів фінансування приватним компаніям за наш з вами рахунок – і широко відчинена брама для співпраці Мінфіну з фінансовими спекулянтами», – зазначила Олександра Кужель.

Законопроєкт про управління відходами, за її словами, знищує 60 тисяч робочих місць та позбавляє українську економіку 4% ВВП заради інтересів однієї особи.

«Додатково неконтрольовано зростаючі тарифи для українців. Перетворення України на звалище. Фактичне вето на бажання іноземних інвесторів вкладати гроші у переробку відходів. Бізнес звертався і до президента, і до пана Арахамії з листами – але хто зважає на 60 тисяч робочих місць, коли треба зробити приємне “хорошій людині”?» – обурилася член партії «Батьківщина».

Також Олександра Кужель роз’яснила, чому президентський законопроєкт про так званих інвестиційних нянь виписаний під дуже великі компанії та для дуже багатих олігархів.

«Цим інвесторам за наш з вами рахунок президент пропонує відшкодовувати 30% інвестицій, надавати безліч податкових пільг та передавати безкоштовно земельні ділянки. Умова для того золотого дощу – 30 мільйонів євро інвестицій і всього 150 робочих місць. А якщо хтось з вітчизняного середнього бізнесу інвестує, наприклад, 15 мільйонів, але створить 400 робочих місць – йому не потрібна підтримка президента? Визначення межі у 30 мільйонів євро є дискримінаційним щодо інших проєктів, з меншими інвестиціями і є проявом класичного лобізму і узаконення недобросовісної конкуренції іменем президента», – резюмувала Олександра Кужель.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова