Юлія Тимошенко: Земля – це ключове питання цих місцевих виборів

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що земля – це ключове питання цих місцевих виборів.

Про це вона зазначила сьогодні в ефірі «Шустер LIVE».

За її словами, «Батьківщина» разом із фракціями «Самопоміч», «Радикальна партія», «Свобода», «Народний контроль» виступає за продовження мораторію на продаж землі тоді, як дві найбільші фракції в парламенті – «БПП» і «Народний фронт» виступають за продаж землі з молотка негайно.

«Якщо на виборах у ради прийдуть ті політичні сили, які сьогодні виступають за продаж землі з молотка, тоді ми входимо в інший етап руйнації країни, який ще можна зупинити. У парламенті дві найбільші фракції публічно виступають за продаж землі негайно, з 1 січня, скасувати мораторій», – сказала вона.

Як пояснила Тимошенко, в українців є безмежний скарб – це наша сільськогосподарська земля, яка становить 1/10 всіх родючих земель світу.

«1 січня закінчується мораторій на продаж сільськогосподарської землі. Сьогодні ми стоїмо на порозі масштабної стратегічної системної авантюри. Це так було із ваучерами та зі стратегічною приватизацією державних підприємств. Людям роздали ваучери, а потім зробили приватизацію. Ваучери в людей купили за безцінь, а потім за десятки мільярдів доларів кожен об’єкт продали. Країна недоотримала, люди не отримали нічого, але в нас народилося 5-7 родин, які мають все», – зазначила народний депутат від «Батьківщини».

Вона повідомила, що владою зараз планується не відновлювати мораторій на продаж землі, адже є землі, «які намічені для того, щоб їх скупили».

«Громадськість зробила рейтинг 10 родин, які вже мають ці гектари землі. В Україні понад 40 млн га. Так от одна родина  має 654 тис га, які скупили і як тільки буде можливість – продадуть і ми просто втратимо землю. Перша родина має стільки земель, які вже практично куплені на тіньовому ринку», – зауважила лідер фракції.

Юлія Тимошенко наголосила, що першочерговим, стратегічним, національним завданням є не допущення роздачі землі по рукам: «Землю не продають, якщо є агресія. Кожна країна світу обережно ставиться до своєї землі. В Україні в держвласності залишилось тільки 35% сільськогосподарської землі».

Безымянный

На думку політика, сьогодні українцям треба вчитися у найсильніших країн світу та розвивати фермерські господарства, сільськогосподарські подвір’я, виробництво, що дає 70- 100% рентабельності, які, на жаль, вбивають».

«Питання землі – це питання нашого життя, це питання існування країни», – підсумувала лідер «Батьківщини».

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова