Сергій Євтушок: Так звана оптимізація «Укрпошти» залишить людей без пенсій

«Оптимізація» роботи ПАТ «Укрпошта» призведе до того, що люди в сільських населених пунктах не зможуть отримати пенсійні виплати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

Він нагадав, що з 1 січня 2019 року планується закрити від 5 до 7 тисяч сільських відділень «Укрпошти». Окрім того, генеральний директор національного оператора поштового зв’язку Ігор Смілянський офіційно заявив про намір припинити надання послуг із доставлення пенсій.

«Це рішення є неприпустимим. Люди залишаться без пенсій. Особливо це стосується сільських населених пунктів, де альтернативи «Укрпошті» немає. Припинення доставлення пенсій – це стаття економії, до якої менеджмент міг би вдатись в останню чергу», – написав народний депутат від «Батьківщини».

Така недолуга ініціатива «оптимізації» роботи національного оператора, яка полягає у закритті поштових відділень та масовому скороченні їх працівників, стане поштовхом до зростання соціальної напруги та збурення у суспільстві.

«Нездатність керівника ПАТ «Укрпошта» до адекватного управління змушує нас вжити відповідні заходи –  відсторонення його від посади та залучити до управління оператором ефективний менеджмент», – переконаний Сергій Євтушок.

З огляду на це політик разом із лідером партії Юлією Тимошенко зареєстрували 6 грудня проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення Ігоря Смілянського з посади генерального директора ПАТ «Укрпошта» (№9376).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова