9 мільйонів власних коштів і понад мільярд гривень із місцевих бюджетів – партійці «Батьківщини» акумулювали всі сили на боротьбу з коронавірусом

Для протидії COVID-19 депутати від «Батьківщини» виділили близько 9 мільйонів гривень власних коштів (6 мільйонів – за попередній період, а з 21 квітня – додатково 3 мільйони), роздали  понад  960 тисяч одноразових і багаторазових масок, 17 500 захисних костюмів, 50 500 продуктових наборів.

Депутатами від «Батьківщини» різних рівнів ініційовано та проведено понад 700 позачергових сесій рад, засідань бюджетних комісій, під час яких «батьківщинівці» одностайно наполягали на значному виділенні додаткового фінансування на потреби, які виникли у зв’язку з всесвітньою пандемією коронавірусу. Загалом місцеві бюджети виділили або перерозподілили на потреби медичних установ та боротьбу з  COVID-19 понад 1 мільярд 100 мільйонів гривень.

До активної роботи з протидії коронавірусу долучились 23 області та місто Київ, загалом охоплено 210 районів. Тільки Київська область надала медикам, працівникам ЖЕКів, сільським радам, сімейним лікарям, поліції, соціально незахищеним верствам населення, мешканцям області  194 680 одноразових масок.

Партійці закупили найбільш необхідні в період карантину товари – медичне обладнання, тести ЦЛР, медикаменти, дезінфікуючі засоби, захисні костюми для лікарів, соціальні продуктові набори для малозабезпечених і вразливих груп населення.

Щоб надавана допомога  була ефективною і цільовою, в обласних осередках було відкрито спеціальні телефонні «гарячі лінії», групи в соціальних мережах, за допомогою яких партійці фіксували запити від громадян, їхні потреби – і надавали допомогу адресно. Також місцеві депутати активно підтримують і забезпечують необхідними засобами медиків і лікарні.

Підтримати матеріально і убезпечити від захворювання представники «Батьківщини» вирішили найбільш вразливі групи населення – малозабезпечені і багатодітні родини, пенсіонерів, вихованців дитячих будинків і підопічних психоневрологічних та геріатричних закладів. Не залишилися поза увагою «батьківщинівців» і захисники України – до зони бойових дій воїнам ОСС регулярно направляються захисні засоби, продуктові набори, маскувальні мережі, подушки, килимки тощо.

Через бюрократичні перепони, відірваність і зволікання центральної влади у вирішенні нагальних проблем українців, які виникли у зв’язку з всесвітньою пандемією коронавірусу, «батьківщинівці» на місцях об’єднувалися з волонтерами, благодійниками, підприємцями і бізнесменами, щоб підтримати і захистити громадян. Партійці розподілили ресурси і комплексно допомагають – від закупівлі апаратів ШВЛ до приготування гарячих обідів для малозабезпечених і незахищених жителів населених пунктів.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова