Юлія Тимошенко: Головним інвестором країни має бути українець

Недолуга та непрофесійна влада за останні два роки знищила в Україні головного інвестора – покупця. Тому основним завданням для «Батьківщини» є покращення добробуту людей та відновлення справедливості.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко наголосила на Всеукраїнському селянському вічі під час презентації нової програми розвитку села, розробленої «Батьківщиною».

«Наші люди – українці – безмежно люблять життя! Вони люблять свою землю і вони працездатні до крайньої межі. І якщо б їм просто дали шанс і хоча б не заважали жити, обробляти свою землю, вирощувати врожаї, давати людям їжу, то вони б змогли перевернути гори, вони змогли б Україну зробити найзаможнішою у світі. А якби ще трошки допомогли, то більш щасливої країни не було б у світі!» – наголосила політик.

Лідер «Батьківщини» навела приклади Норвегії, Ісландії, Данії, Нової Зеландії, які вважаються «країнами з найвищим рівнем життя людей, вони не мають потужної промисловості, не є лідерами в літакобудуванні чи космічній галузі, але мають потужне сільське господарство та харчову промисловість».

«Норвегія та Ісландія годують своєю рибою половину світу, Данія займає перше місце за виробництвом на експорт свинини. А Ірландія є лідером в молочному виробництві. Просто вдумайтеся – в ній 4,6 мільйонів громадян і на цю кількість в них 6,5 мільйонів корів – більше ніж людей», – розповіла Юлія Тимошенко.

Вона висловила переконання, що українці можуть бути заможнішими, ніж громадяни цих аграрних країн, адже «Господь дав Україні унікальних людей, працьовитий і сильний народ та родючу землю».

Натомість, зараз через непрофесіоналізм влади українці за останні два роки доведені до зубожіння та недоїдають.

«Країна, яка має безпрецедентно сильних людей та безпрецедентно родючу землю, останній рік скотилася до того, що відносно світових стандартів харчування людей українці споживають лише частину того, що потрібно для збереження життя. Недоїдають 36% м’яса, 43% плодів та ягід, не доїдають маже 45% молочних продуктів. А 57% українців не доїдають риби. Ви розумієте, що це таке? В аграрній країні люди голодують!» – оголосила сумну статистику Юлія Тимошенко.

8-2

Лідер партії з обуренням сказала, що в багатьох родинах люди перейшли «на сірий хліб, масло, олію і картоплю».

«З людей, з нашого народу викачали все. Через падіння курсу гривні, підвищення тарифів, замороження пенсій та заробітних плат, безмежне збільшення податків родини залишилися без нічого. Це означає, що головна проблема нашого села, усієї економіки полягає в тому, що люди нічого не можуть купити», – констатувала Юлія Тимошенко.

8-3

З огляду на це лідер «Батьківщини» вважає підняття платоспроможності людей головним завданням, яке стоїть перед партією «Батьківщина», адже без цього не буде шансу підняти село, аграрну промисловість та місцеве виробництво.

«Націю позбавляють головного інвестора – українця, який нездатний фінансувати власну економіку. Треба припинити це! Усю цю піраміду треба перевернути і поставити на ноги. І почати з того, щоб людина почала заробляти, купувати і стала головним інвестором країни. Ви, мільйони українців – головні інвестори країни», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, у Всеукраїнському селянському вічі, яке відбулося з ініціативи партії «Батьківщина», взяли участь близько 10 тисяч представників з усіх регіонів України. Це лідери громадських селянських організацій, фермери, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», а також делегати від профспілок, сільської медицини та освіти.

Фотогалерею з Всеукраїнського селянського віча можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова