Юлія Тимошенко: «Батьківщина» проти знищення малого та середнього бізнесу

«Батьківщина» підтримує малий та середній бізнес і виступає проти запровадження касових апаратів для підприємств малого та середнього бізнесу, валовий дохід яких менше за 1,5 млн. грн. на рік, а також виступає проти електронної системи обліку відшкодування ПДВ.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила сьогодні на брифінгу в парламенті.

«Зараз у сесійній залі парламенту йде запекла боротьба за те, яким малим підприємцям дати право працювати без касових апаратів тимчасово до 1 січня. Ми наполягаємо на тому, щоб для підприємців, які мають валовий обіг до 1,5 млн. гривень, не застосовувати касові апарати ніколи!» – сказала вона.

На думку Тимошенко, також треба «припинити розмови та припинити вносити законопрооекти щодо застосування електронної системи обліку відшкодування ПДВ».

«Ми вважаємо, що саме така позиція має бути сьогодні проголосована парламентом, але, на жаль, ті «горлопани», які з усіх трибун ратують за народ, зокрема й у коаліції, сьогодні стоять на позиції хибної політики: які касові апарати запроваджувати для всіх і щодо запровадження електронних рахунків щодо обліку та відшкодуванню ПДВ», – зазначила лідер фракції.

Вона наголосила, що погляди «Батьківщини» та фракцій коаліції щодо касових апаратів та питання відшкодування ПДВ суттєво відрізняються між собою.

Юлія Тимошенко закликала людей спостерігати за діяльністю парламенту, аби на власні очі пересвідчитися, «хто здає середній клас, а хто реально намагається йому допомогти, його захистити», та зробити правильні висновки, щоб надалі не помилятися в політиках.

«Помилки в політиці та помилки в політиках призводять потім до трагічних наслідків для кожної людини, яка потім цю політику «споживає», – заявила Голова фракції.

Народний депутат також наголосила, що «Батьківщина» проти знищення малого та середнього бізнесу та «не підтримує політику уряду щодо підтримки монополій, підтримки крупних корпорацій, які паразитують на політиці».

«Ми не є спільниками в цій абсолютно помилковій лінії, яку веде уряд», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова