Юлія Тимошенко: «Батьківщина» кличе на мітинг на підтримку Надії Савченко

Партія «Батьківщина» закликає увесь світ стати на підтримку Надії Савченко, великої Українки, яку путінська Росія брутально зробила своїм політичним в’язнем.

Уся міжнародна громадськість спостерігала над цинічним судовим процесом, повністю сфабрикованим руками Кремлівської влади, під час якого намагалися зламати українську героїню.

Сьогодні всі люди, у яких є серце, з величезним болем переживають і підтримують Надію у її боротьбі за правду і свободу.

Ми перебуваємо на постійному зв’язку з адвокатами Савченко. Інформація, яка від них надходить, викликає у нас велике занепокоєння.

Адже сухе голодування в нелюдських умовах утримання в російському ізоляторі, без медичного нагляду, без контролю громадськості – це страшний ризик для життя Надії.

Очевидно, що сьогодні життя Надії Савченко вже висить на волосині!

Вона кинула виклик Путіну, протестуючи проти свого незаконного ув’язнення в Росії, проти «бутафорного» процесу, який проходить у Донецьку, проти
безпрецедентного свавілля!

У своїй боротьбі Надія ставить правду і волю вище за життя.

Увесь світ вже побачив мужність, неперевершену силу духу і стійкість характеру української жінки-військовослужбовця.

На очах всієї міжнародної спільноти відбувається ганебне порушення міжнародного права і всіх людських законів!

Я особисто чудово розумію, який біль від кричущої несправедливості відчуває людина, яку незаконно стільки часу утримують у в’язниці і судять без будь-якої вини…

Я добре знаю, наскільки важливою і потрібною є підтримка рідних, друзів, близьких по духу людей у складні хвилини відчайдушної боротьби!

Тому прошу всіх, всіх хто вболіває за нашу героїню Надію, покажіть їй нашу підтримку, нашу волю і наше прагнення добитися її визволення!

«Батьківщина» закликає всіх небайдужих людей вийти на мітинг-пікет «Свободу Надії Савченко!» (Free Savchenko!) з вимогою відпустити Надію.

У Києві пікет розпочнеться 9 березня об 11:00 під стінами російського посольства за адресою: Повітрофлотський проспект, 27.

Окрім цього, у кожному місті, містечку, селі, і ми віримо, по всьому світу, у всіх країнах цього дня мають пройти гучні протести на підтримку Надії Савченко, які згуртують всіх українців в один кулак і покажуть нашу незламність і солідарність з Надією!

Лише великою громадською силою ми зможемо сколихнути світ і добитися визволення Надії Савченко та інших політичних в’язнів Кремля! Українці і всі люди з чесним серцем не повинні пробачати знущання над Савченко.

Юлія Тимошенко, лідер «Батьківщини»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова