Сумська міськрада вимагає скасувати абонплату за газ для українців

Сьогодні з ініціативи фракції ВО «Батьківщина» Сумська міська рада на позачерговій сесії ухвалила звернення до керівників держави про необхідність негайно скасувати абонентську плату за газ.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина», проект рішення підтримав 31 депутат міськради.

«Ми переконані, що в умовах економічної кризи, надзвичайних інфляційних процесів у державі, постійного зубожіння населення таке рішення НКРЕКП – це фактично розгортання справжньої економічної війни проти українців», – наголошується в ухваленому документі.

Сумська міськрада закликає керівництво держави не лише скасувати абонентську плату за газ, а й встановити економічно обґрунтовану ціну на «блакитне» паливо.

Місцеві депутати вимагають провести термінову ротацію голови НКРЕКП Дмитра Вовка, опублікувати складові тарифу на видобування, транспортування та розподіл природного газу, а також створити його ринок в Україні.

Ухвалене звернення спрямують Президентові України, прем’єр-міністру й голові Верховної Ради.

Депутати від «Батьківщини» в місцевих радах Сумщини звернулися до очільників самоврядних органів із вимогою скликати позачергові сесії, щоб поставити на голосування аналогічне звернення до влади.

Нагадаємо, як зазначила сьогодні на Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій та комітетів Юлія Тимошенко, місцеві ради відреагували на ініціативу партії «Батьківщина» і вже почали ухвалювати звернення до Президента України про негайне скасування так званої абонентської плати за газ.

Відповідні заяви-звернення до президента вже ухвалили Іваничівська райрада на Волині, Хустська райрада на Закарпатті, Прилуцька райрада в Чернігівській області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова