Тернопільська «Батьківщина» виключить із партії депутатів, що голосували всупереч рішенню бюро

Тернопільська міська парторганізація ВО «Батьківщина» зробила заяву з приводу голосування депутатів її фракції у Тернопільській міськраді за зміни до Генерального плану міста.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

У заяві зазначається, що позиція «Батьківщини» залишається незмінною й полягає в захисті інтересів громади та недопущенні зловживань на будь-якому владному рівні.

Згідно з документом, 17 лютого члени бюро Тернопільської міської парторганізації ВО «Батьківщина» одноголосно ухвалили рішення рекомендувати депутатам фракції міськради не голосувати за зміни до Генерального плану, а винести це питання на громадське обговорення. У обговоренні мали взяти участь представники партії.

«Прикро, але депутати Тернопільської міськради з фракції ВО «Батьківщина» порушили партійну дисципліну та положення про депутатську фракцію, віддавши свої голоси за вищевказані зміни. Такі самодіяльні рішення не минають безслідно та матимуть свої наслідки», – сказав голова міського партосередку ВО «Батьківщина» Микола Сліпченко.

За його словами, «батьківщинівці» вже запланували чергове засідання бюро, на якому до депутатів будуть застосовані партійні стягнення, аж до виключення їх із партії.

Микола Сліпченко запевнив громадськість, що «Батьківщина» цінує кожен голос, відданий мешканцями Тернополя за партію, а тому буде рішучою.

«Нам не забракне принциповості, щоб застосувати імперативний мандат та ініціювати відкликання депутатів», – наголосив очільник партійців Тернополя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова