Моніторинговий комітет ПАРЄ вимагає застосувати санкції щодо Росії для звільнення Савченко

Моніторинговий Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи звернувся до керівництва ПАРЄ та до національних парламентів з вимогою застосувати тиск на Російську Федерацію для негайного звільнення та припинення незаконного судилища над членом Постійної делегації в ПАРЄ, народним депутатом України від «Батьківщини» Надією Савченко.

Про це повідомив заступник голови Постійної парламентської делегації в ПАРЄ, віце-президент групи Європейської народної партії в ПАРЄ та один з лідерів «Батьківщини» Сергій Соболєв.

«Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи в рамках обговорення ситуації в Україні підтримав пропозицію політичного комітету щодо ухвалення окремої резолюції щодо Надії Савченко в зв’язку з критичною ситуацією зі станом її здоров’я після оголошення сухого голодування», – заявив він.

Сергій Соболєв також додав, що в рамках обговорення зазначеного питання були підтримані пропозиції щодо введення в національних парламентах санкційного персонального списку Путіна та інших причетних до тортур та незаконного переслідування української льотчиці.

«Обговорення питання України фактично було пов’язане лише із надзвичайною ситуацією, яка відбувається на незаконному судилищі, яке організував Путін проти Наді Савченко», – наголосив представник «Батьківщини».

За словами Сергія Соболєва, Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи, представники всіх політичних груп ПАРЄ та керівники всіх національних делегацій задекларували чітку позицію всього європейського континенту щодо негайного звільнення Надії Савченко та покарання винних осіб, які допустили незаконне судилище над українкою.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова