Заява «Батьківщини» щодо безпрецедентної провокації у Верховній Раді та рішення РНБО щодо блокади ОРДЛО

Сьогоднішнє рішення РНБО про блокаду ОРДЛО та безпрецедентна провокація в сесійній залі Верховної Ради свідчать про те, що замість республіки в Україні вже створено агресивну поліцейську державу, яка діє виключно в інтересах олігархів та їхніх прибутків на крові.

Рішення Ради національної безпеки та оборони про припинення залізничного й автомобільного сполучення через лінію зіткнення є абсолютною заслугою ветеранів та активістів, які, незважаючи на шалений тиск, не дозволили відновити злочинну торгівлю з терористами. Але ветерани та активісти вимагали трьох речей: припинити торгівлю з терористами, звільнити наших військовополонених, захистити Україну від агресора.

Натомість, РНБО висунуло лише одну вимогу – повернути олігархам підприємства, які у них відібрали терористи.

Наголошуємо, що ані президента, ані уряд, ані Раду з нацбезпеки не турбувало, коли в Донецькій та Луганській областях терористи відбирали у тисяч громадян їхні підприємства, а мільйони людей залишались без власного житла.

Тому це рішення РНБО має на меті винятково захист тіньового бізнесу олігархів і чинного керівництва держави.

Друга ганебна подія, яка відбулась 15 березня, – поява в сесійній залі Верховної Ради представників Національної поліції. Це нагадує часи Януковича, коли представники тодішньої більшості заводили до парламенту «тітушок» – задля побиття депутатів-опозиціонерів.

Також ми пригадуємо історію трьохмісячної давності, коли «Батьківщина» намагались дати у Верховній Раді слово матері воїна АТО, який перебуває у полоні.

Тоді голова Верховної Ради Андрій Парубій не дозволив пропустити жінку до сесійної зали ВР.

Сьогодні ж ми побачили, як народні депутати з «Народного фронту», всупереч Регламенту та з відома спікера Верховної Ради, заводять до сесійної зали представників Національної поліції, долаючи законний спротив охорони та народних депутатів від інших політичних сил.

Ми впевнені, що фракція з так званої парламентської більшості зробила це, щоб натиснути на українське суспільство та задля подальшої узурпації влади.

Ми висловлюємо повагу віце-спікеру Оксані Сироїд, якій вистачило мужності припинити цей кримінальний балаган та гідно закрити засідання Верховної Ради.

Партія «Батьківщина» вимагає від президента Петра Порошенка негайно виступити в Верховній Раді з відкритим звітом щодо ганебного рішення РНБО та оцінки дій народних депутатів з «Народного фронту». Ми вимагаємо, щоб президент у присутності ЗМІ в сесійній залі Верховної Ради відповів на всі запитання народних депутатів.

Ми звертаємось до НАБУ, ГПУ та СБУ з заявою, в якій вимагаємо відкрити кримінальні провадження проти посадових осіб Верховної Ради та МВС, які допомогли співробітникам Національної поліції увійти до сесійної зали. Ми нарахували щонайменше п’ять статей Кримінального кодексу України, за якими правоохоронні органи мають відкрити провадження.

Партія «Батьківщина» вимагає розслідувати у Верховній Раді дії голови ВР та народних депутатів з «Народного фронту», які завели до сесійної зали представників Національної поліції з метою спричинити тиск на інших народних депутатів. Голова ВР та народні депутати з «Народного фронту» мають понести з свої дії адміністративну, дисциплінарну та політичну відповідальність.

Українське суспільство має позбутись тих, хто прийшов до влади на крові героїв Революції, але продовжує знищувати Україну. Українці на Євромайдані вибороли право називатись європейською державою і «Батьківщина» завжди буде з цими людьми!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова