Юрій Одарченко продовжує відстоювати справедливий тариф на проїзд

Народний депутат від «Батьківщина» Юрій Одарченко подав апеляційну скаргу на рішення Херсонського міського суду щодо скасування рішення міської ради про незаконність підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної парторганізації.

Як пояснив парламентар, суд вирішив, що міська рада не мала права скасовувати незаконне підвищення тарифу на проїзд у маршрутках з 3 грн до 5 грн, що тариф 5 грн є законним і обгрунтованим.

«Перевізники, подаючи позов до Херсонської міської ради, спробували обійти виграні раніше «Батьківщиною» суди проти незаконного підвищення тарифу до 5 гривень. Під час судового засідання представник міської ради фактично «злив» процес, не намагаючись захистити права херсонців.Наразі боротьба буде ще важчою, оскільки і місцева влада, і перевізники продовжуватимуть давити на суддів заради ухвалення рішення не на користь мешканців міста. Але ми впевнені, що перемога буде за громадою!» – зазначив Юрій Одарченко.

Парламентар також запросив усіх небайдужих херсонців відвідати наступне засідання суду, яке відбудеться вже у вересні, і продемонструвати єдність громади міста в цьому питанні.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова