Юлія Тимошенко зустрілася з Головою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста

У четвер, 29 березня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  та заступник Голови партії, голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провели зустріч з Головою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Послом Аланом Ешліманном.

Сторони обговорили ситуацію в нашій державі, звернувши особливу увагу на проблеми дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб і громадян України, які перебувають на окупованій частині території Донбасу, та питання, пов’язані з наданням їм гуманітарної допомоги.

«Ми дуже вдячні Червоному Хресту за роботу, яку ви робите на Сході України. Ви допомагаєте десяткам тисяч українців, які страждають від гуманітарної катастрофи», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона також висловила подяку всім міжнародним організаціям, які в цих небезпечних умовах допомагають полегшити життя громадян України на Донбасі.

«Ми вважаємо, що у цій ситуації наші державні інституції не роблять все те, що вони повинні робити», – зазначила лідер «Батьківщини».

Зі свого боку Алан Ешліманн повідомив: «Це дійсно велика честь зустрітися з вами. Ми також дуже цінуємо нашу співпрацю з членом вашої партії, головою Комітету ВРУ з прав людини Григорієм Немирею».

Голова делегації поінформував Юлію Тимошенко про діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, зокрема щодо допомоги у розшуку зниклих безвісті та щодо надання продовольства, медичної допомоги, водопостачання, систем обігріву як для приватних осіб, так і для комунальної інфраструктури, допомоги школам і лікарням.

«Ми намагаємося зробити все можливе, щоб допомогти людям, які опинилися у скрутному становищі», – наголосив Алан Ешліманн.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова