Юлія Тимошенко зустрілася із президентом Міжнародної кризової групи

У вівторок, 10 липня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Міжнародної кризової групи Робертом Маллі.

Йшлося про ситуацію на Сході України та про шляхи вирішення військового конфлікту в цьому регіоні.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко наголосила на тому, що демократичний світ не повинен розділяти питання повернення Україні Криму та Донбасу, та закликала до посилення санкцій проти Росії як країни-агресора та проти тих людей в РФ, які започаткували цю агресію.

Окрім того, сторони обговорили внутрішню ситуацію в Україні в контексті майбутніх президентських і парламентських виборів.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря та директор програм Міжнародної кризової групи у Європі та Центральній Азії Маґдалена Ґроно.

Нагадаємо, що Міжнародна Кризова Група – це неурядова організація, що має на меті попередження та розв’язання збройних конфліктів через оперативне інформування, участь у мирних переговорах, підготовку детальних аналітичних матеріалів та пропозицій нових стратегій.

Організація, яку було засновано у 1995 році, є провідним джерелом інформації у світі з питань конфліктів. Штаб-квартира знаходиться у Брюсселі (Бельгія).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова