Юлія Тимошенко закликала владу змінити неефективну стратегію управління країною

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала владу повернутися до стратегічного управління країною.

Про це вона заявила під час виступу з парламентської трибуни.

«Я закликаю повернутися до стратегічного, ефективного, якісного управління країною і припинити абсурд, який відбувається на рівні всіх гілок влади. Треба почати працювати як парламентсько-президентська форма правління, а не як зграя корупціонерів, що лобіюють свої інтереси. Я закликаю змінити стратегію управління країною, змінити ставлення до країни», – наголосила політик.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що перший день нової сесії Верховної Ради мав би розпочатися з великої стратегічної наради президента, прем’єра, уряду, лідерів парламентських фракцій і комітетів, щоб визначити першочергові кроки для порятунку України, яка соціально та політично розвалюється.

На цій стратегічній нараді усі учасники мали б обговорити бюджетну резолюцію, яка є «концентрованою політикою на наступний рік», переконана депутат.

Вона також розкритикувала уряд за відсутність цього важливого документу на порядку денному, нагадавши, що резолюція була внесена в парламент з порушенням термінів, відведених регламентом. Окрім того, в урядовій версії вона є «стратегією продовження бідності в Україні».

Юлію Тимошенко обурив факт, що виступи керівників фракцій відбуваються за відсутності в залі Президента, прем’єр-міністра, урядовців та спікера. Вона нагадала, що Україна є парламентсько-президентською республікою, а не навпаки.

«Президент проголосив промову, спікер проголосив промову. Після цього представники влади піднялись з урядової ложі і кудись пішли всі разом. Я думаю, що зараз в сусідній кімнаті – кімнаті відпочинку вони піднімають келих за початок нової сесії. Але в той же час голови фракцій, які представляють парламентську республіку, говорять про ключові речі життя країни у майже порожній залі», – обурилась Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» додала, що «парламентсько-президентська країна так не працює».

Промови керівників держави, оголошені в сесійній залі, Юлія Тимошенко вважає пустими та беззмістовними, адже в них немає реальної оцінки ситуації в Україні. Зокрема, вона з сумом констатувала, що згідно з доповіддю ЦРУ США, за результатами 2015 року Україна посідає друге місце у світі за рівнем смертності після африканської країни Лесото, де середній вік життя – 37 років, а третина населення хвора на СНІД.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова