Юлія Тимошенко: В основі майбутнього українського успіху – Людина

Часто ми бачимо або чуємо, що Ілон Маск посадив ракетоносій на плавучу платформу в океані , що у Кремнієвій долині побудували якусь нову сонячну станцію, що в Китаї друкують цілі будинки на 3D-принтері…

Дивимося і думаємо: «От якби і нам… Якби і ми… От якби і в нас так»… Думаємо, захоплюємося і навіть не розуміємо, що у нас це давно є… Є свої, українські Ілони Маски, свої генії, свої українські таланти і класні фахівці світового рівня…

Вони сьогодні успішно працюють і в Каліфорнії, і в тому ж Китаї, і по всьому світу… Наше завдання – зробити так, щоб вони успішно працювали і вдома, в Україні.

Дати їм можливість, стимули та мотивацію для роботи на Батьківщині, припинити «еміграцію інтелекту» позитивними, заохочуючими, партнерськими взаємовигідними методами.

І наш Новий економічний курс – саме про це. Я переконана, що в основі майбутнього українського успіху, в основі новітньої національної ідеї і технологічного прориву має бути Людина!

Тільки так ми зможемо побудувати сильну, достойну, щасливу країну. І я вірю, що герой цього ролика Данило Тонкопій, автор українського електробайка, побудує завод в Україні!

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина», Facebook, 12 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова