Юлія Тимошенко привітала Святійшого Патріарха Філарета із 23-річчям інтронізації

Юлія Тимошенко привітала Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета із 23-річчям Патріаршої інтронізації.

«У ці дні 23 роки тому творилася історія Українського православ’я. Саме в ці дні 1995 року Всеукраїнський помісний собор обрав Патріархом Київським і всієї Руси-України Філарета», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Лідер партії «Батьківщина» нагадала, як під час інтронізації у Володимирському соборі Філарет сказав знамениті слова: «Держава будує тіло України, а церква будує її душу!»

«Ще тоді він говорив про створення єдиної Української Помісної Церкви… Це була важка дорога. І він пройшов її, пройшов з гідністю, совістю й честю. Привів нас до результату, до перемоги, і до самої Справедливості. Глибоко вдячна за це Вам, Отче!» – наголосила Голова партії.

Юлія Тимошенко побажала Філарету міцного здоров’я, успіхів у його благородній справі: «Хай справді і неодмінно «возсіяє благодать Божа» на київських пагорбах і над всією Україною, як і передбачав святий Андрій Первозванний!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова