Всеукраїнський форум «Новий Курс України» НАЖИВО

Упродовж дня «Батьківщина» інформуватиме про перебіг подій на Всеукраїнському форумі «Новий курс України».

У Києві розпочав роботу Всеукраїнський форум «Новий курс України»

У п’ятницю, 15 червня, у Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» розпочав роботу Всеукраїнський форум «Новий курс України».

У заході беруть участь експерти, фахівці, відповідальні лідери, представники громадянського суспільства, бізнесу, політичні діячі, медіа та міжнародні партнери. Загалом, на Форумі присутні понад 2000 осіб.

«Це тільки початок. Це перший Форум великої роботи, яку нам треба зробити, щоб спільними зусиллями вибудувати Новий курс України. Я бачу Україну частиною європейської західної цивілізації. Я бачу Україну повноправним членом  ЄС і НАТО. І я робитиму все для того, щоб наблизити цей історичний момент. Я вірю, що цей момент настане. Наше майбутнє –  в об’єднаній Європі», – наголосила вона.

Читати далі

Юлія Тимошенко: Наше майбутнє – в об’єднаній Європі

«Я бачу Україну частиною європейської західної цивілізації, повноправним членом Європейського союзу і НАТО. Я робитиму все для того, щоб наблизити цей історичний момент», – наголосила політик.

Парламентарій також зазначила, що сильна впливова Україна в світі нікому не потрібна, окрім нас самих: « У цій важкій роботі, у цій важкій глобальній боротьбі у нас є лише одна надійна зброя, один найважливіший ресурс – це інтелект нашої нації».

Читати далі

Юлія Тимошенко пропонує об’єднати інтелект нації для створення чіткого курсу України

Так, вона запропонувала за підсумками Форуму створити чотири платформи, які об‘єднають найсильніших інтелектуалів України, представників професійних кіл, громадянського суспільства, різних політичних команд.

 Читати далі

Юлія Тимошенко: Місія України – розробити та запровадити для світу справедливу модель розвитку суспільства

«Сьогодні, у часи розвитку штучного інтелекту, у розвинутих країнах все одне панують порядки та правила, які нівечать души мільярдів людей насиллям, несправедливістю, нелюбов’ю. Світ, на жаль, побудований за принципом соціального дарвінізму: виживає сильніший», – розповіла вона.

На думку лідера «Батьківщини» настав час замінити цей принцип «соціального дарвінізму» на  модель життя, де були би відкриті шляхи для кожного.

Читати далі

Юлія Тимошенко: Україна має будувати свій новий курс на основі прогресивного бачення світу

Вона звернула увагу учасників заходу на останню доповідь «Римського клубу», де є ціла глава під назвою: «Годі вже триматися за старі філософії».

«Нам, українцям, стратегічно дивлячись у майбутнє, треба перезаснувати свою країну на надійному фундаменті сучасного переосмислення принципів. Закони та державні інститути мають бути реформовані або ліквідовані, якщо вони несправедливі», – наголосила політик.

Читати далі

Юлія Тимошенко: Місія України – розробити та запровадити для світу справедливу модель розвитку суспільства

Місія та мета України – розробити та запровадити справедливу модель розвитку суспільства, у якому кожна людина мала би всі можливості для реалізації  свого потенціалу.

«Сьогодні, у часи розвитку штучного інтелекту, у розвинутих країнах все одне панують порядки та правила, які нівечать души мільярдів людей насиллям, несправедливістю, нелюбов’ю. Світ, на жаль, побудований за принципом соціального дарвінізму: виживає сильніший», – розповіла вона.

На думку лідера «Батьківщини» настав час замінити цей принцип «соціального дарвінізму» на  модель життя, де були би відкриті шляхи для кожного: «Адже дух, волю та національний інтелектуальний рівень українців не в змозі знищити ні війна,ані корумпована влада, ні бідність країни  та розчарування людей».

Читати далі

Юлія Тимошенко: Ми побудуємо такий економічний курс, який зробить Україну новим Сінгапуром

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує найближчим часом обговорити новий економічний курс України. Таку пропозицію вона озвучила у п’ятницю, 15 червня, під час  Форуму «Новий курс України», який проходить в Києві.

До участі у такому заході політик запрошує малих та середніх підприємців, аграріїв, податківців, фінансистів, вчених – «усіх, хто твердо знає, як рухатися».

Читати далі

Юлія Тимошенко: Суди в Україні повинні бути незалежними від влади

Суди в Україні повинні бути незалежними від політичної влади. Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила під час Всеукраїнського форуму «Новий курс України», який проходить у Києві.

За її словами, в Україні склалась погана традиція, коли політичний клас грубо використовує судову систему.

Читати далі

Юлія Тимошенко: Доки Крим і Донбас не повернуться в Україну, ніхто з українців не буде спокійним

Повернення миру в Україну та стратегія відновлення Донбасу – ці питання мають бути головними в порядку денному інтелектуальної еліти країни і не можуть бути монополізовані владою. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час Форуму «Новий Курс України», який сьогодні проходить у Києві.

«Мир потрібен Україні як повітря. Війна перетворилася в ширму для прикриття корумпованої, безглуздої політики влади, у найбільший заробіток для декількох людей. Це те, що сьогодні стримує мирний  процес і на дає можливості вести реальні переговори», – наголосила Юлія Тимошенко.

Читати далі

Генеральний секретар ЄНП привітав учасників Форуму «Новий курс України»

Генеральний секретар Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істуріс привітав учасників Всеукраїнського форуму «Новий курс України» та членів партії «Батьківщина».

«Батьківщина» є найдавнішою українською частиною нашої політичної родини під керівництвом видатного політика Юлії Тимошенко, яка завжди була і є нашим надійним партнером, що діє в інтересах українського народу. Наш великий друг Юлія Тимошенко є переконливим прикладом сильного лідерства, якого потребує Україна, щоб досягнути прогресу і повернути мир.

Читати далі

Відбувається дискусійна платформа «Новий суспільний договір» на Форумі «Новий курс України».

Юлія Тимошенко: Україні потрібен новий суспільний договір

Новий курс України неможливий без нового суспільного договору між державою і суспільством, де пріоритетом будуть інтереси громадянина  України.

«Право народу на свій розсуд, самостійно, у вибраний ним спосіб і під свою відповідальність організовувати власне життя і життя суспільства – це і є основою суспільного договору»,- пояснила вона.

Читати далі

Відбувається дискусійна платформа «Новий економічний курс» на Форумі «Новий курс України». 

Юлія Тимошенко: Треба надати громадянам право законодавчої ініціативи та проведення референдуму за народної ініціативи

У новому суспільному договорі треба надати громадянину України право законодавчої ініціативи, а також надати можливість застосування реального інструменту прямої демократії  – референдум за народної ініціативи. Таку пропозицію висловила Голова партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Новий курс України», який сьогодні відбувається у Києві.

Як зауважила політик, для надання права законодавчої ініціативи громадянину України слід належним чином виписати у оновленій Конституції України правовий прозорий механізм.

Читати далі

Юлія Тимошенко: Україна має бути парламентською республікою канцлерського типу

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що Україні потрібна парламентська форма правління. Про це вона заявила під час виступу на Всеукраїнському форумі «Новий курс України», який відбувається у Києві.

За її словами, проаналізувавши 30 найуспішніших країн світу, можна побачити, що більшість з них саме парламентського типу, а найбідніші – президентського.

Читати далі

Юлія Тимошенко: Національна асамблея самоврядності дозволить посилити роль громадянського суспільства

Юлія Тимошенко пропонує в межах роботи над новим суспільним договором створити Національну асамблею самоврядності, яка дозволить посилити роль громадянського суспільства. Таку пропозицію вона висловила під час Всеукраїнського форуму «Новий курс України», який відбувається у Києві за її ініціативи.

За її словами, Асамблея складатиметься на одну третину з голів Всеукраїнських асоціацій і на дві третини – із моральних та духовних лідерів нації.

Читати далі

Відбувається дискусійна платформа «Екосистема життя людини» на Форумі «Новий курс України».

Юлія Тимошенко: Вибори до парламенту у два тури – запорука дієвості коаліції

Юлія Тимошенко вважає існуючу в Україні модель створення парламентської коаліції неефективною. Про це вона заявила під час Всеукраїнського форуму «Новий курс України», розповідаючи про вади діючого в Україні принципу формування коаліції.

На її думку, вибори до парламенту у два тури – запорука дієвості коаліції.

Читати далі

Юлія Тимошенко закликала спільно працювати над відновленням України

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала учасників Всеукраїнського форуму «Новий курс України» до подальшої спільної роботи для того, щоб запропонувати суспільству ефективну програму відновлення України.
Читати далі

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова