Влада вкотре намагається обдурити українців, обіцяючи підвищення пенсій, – Сергій Євтушок

Пенсійна реформа уряду є імітацією та намаганням знову обдурити український народ.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«Обіцяючи незначне підвищення пенсій українцям, які за три роки недолугої політики нинішньої влади вщент збідніли, уряд намагається приховати в реформі підвищення пенсійного віку до 65 років та низку інших катастрофічних положень», – зазначив парламентар.

Він наголосив, що для підвищення пенсій українцям уряд мав би виконувати передбачені чинним законодавством норми щодо щорічної індексації та осучаснення пенсій, якими нехтує вже три роки.

«Уряд повинен у проекті бюджету на наступний рік передбачити осучаснення та підвищення пенсій відповідно до рівня інфляції, але натомість, влада знущається з пенсіонерів та обіцяє виконати свій конституційний обов’язок в якості великого подарунку для українців. Те ж саме стосується і 15%-ого податку для працюючих пенсіонерів. Якби нинішня влада справді хотіла скасувати цю ганебну норму, то зробила б це вже давно – «Батьківщина» понад два роки тому зареєструвала законопроект щодо скасування оподаткування з працюючих пенсіонерів, але на розгляд парламенту його так і не було винесено», – пояснив член фракції.

Сергій Євтушок також звернув увагу, що зменшення коефіцієнту від заробітної плати, за яким нараховують пенсію від 1, 35% до 1% , безпосередньо веде до скорочення пенсії.

«Усі ті народні депутати, які за командою натиснуть кнопки та підтримають урядову пенсійну реформу такою, якою вона є нині, вчинять злочин проти українських пенсіонерів та всіх майбутніх поколінь українців, які колись сподівались вийти на пенсію», – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова