Військова комендатура на запорізькому напрямку отримала від «Батьківщини» автомобіль швидкої медичної допомоги

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та народний депутат Вадим Івченко передали військовим комендатури на запорізькому напрямку автомобіль швидкої медичної допомоги, медикаменти, перев’язувальний матеріал.

За словами військових, це дуже своєчасна та вкрай необхідна допомога, адже до цього часу в них не було власної «швидкої».

Юлія Тимошенко подякувала військовим за мужність і наголосила, що зараз святий обов’язок кожного допомагати воїнам. Вона запевнила, що команда «Батьківщини» і надалі робитиме все можливе, щоб доставляти в «гарячі точки» те, чого потребують хоробрі захисники України.

«Наші воїни захищають наше життя, українську землю, і кожен з нас має зробити свій посильний внесок для підтримки українських військових. Спільними справами ми щодня наближуємо перемогу України над російськими загарбниками», – наголосила лідерка партії.

Здійснення проєкту з передачі «Батьківщиною» автомобілів швидкої медичної допомоги військовим стало можливим завдяки партнерству з благодійним фондом Верховної Ради «Слава Україні».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова