Валерій Дубіль: Влада має вирішити питання фінансування лікування важкохворих українців

Хочу зараз звернутися до депутатів з інших фракцій.

Знаю, що ви слідкуєте за темою важкохворих, яких не можуть вилікувати в Україні. У держави, чомусь, не знайшлося грошей, щоб відправити їх на лікування туди, де їм можуть допомогти. Багато хто з вас підходив до мене, виказував підтримку і пропонував допомогти.

Прошу зараз тільки про одне…

Сьогодні отримав проект бюджету на 2019 рік. МОЗ закладає на наступний рік на програму «Лікування громадян України за кордоном» ідентичну до цьогорічної суму! Вони розраховують пролікувати 141 людину – рівно стільки, скільки встигли пролікувати у цьому році до травня, доки не закінчилися гроші. Хоча реально потрібно пролікувати понад 280! Вони просять 389 млн, коли реально потрібно близько мільярда. І ні на копійку більше!

Водночас  на чиновників охорони здоров’я бюджет збільшується майже на 20 млн! Я вже не кажу про решту міністерств. Для кого ми будуємо країну?

Колеги, закликаю вас! Давайте не повторимо помилку минулого року, ухваливши недофінансований бюджет, щоб більше у середині року не закінчувалися гроші, щоб українці мали шанс на життя!

Сьогодні на підкомітеті, а завтра на бюджетному комітеті розмовлятиму з колегами про те, щоб не погоджувати жодного папірця від МОЗу, доки високопосадовці не вирішать питання фінансування щонайменше цього року програми «Лікування громадян України за кордоном».

Валерій Дубіль, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова