Вадим Івченко: Влада не прагне зробити Україну сильною сільськогосподарською державою

Розпродаж землі, який втілює чинна влада, суперечить державним інтересам України, руйнує фермерство та поселенську мережу.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив заступник Голови партії «Батьківщина», член аграрного комітету, народний депутат Вадим Івченко.

«Запропонована «слугами народу» так звана «земельна реформа» ніколи не зробить Україну сильною світовою сільськогосподарською державою, а лише знизить аграрну конкурентоспроможність в той час, коли країна могла б стати «продовольчим кошиком» не тільки для своїх громадян, а й для всього світу. Землю отримають винятково ті, хто має шалені кошти, і фермер їм здебільшого не конкурент», – переконаний депутат.

Він також навів невдалий досвід відкриття ринку землі інших країн, зокрема Грузії.

«Подивіться на досвід Грузії: у 2005 році відкрили «ринок землі», у 2013-му зрозуміли, що це злочин – і заблокували. Потім воювали з Конституційним судом, який у 2014 році ухвалив рішення, що мораторій не конституційний. Потім змінили Конституцію таким чином, щоб земля не на ринок пішла, а в обіг – від фермера до фермера. Я вже не кажу про ті сутички, які постійно відбуваються за право на землю між покупцями з інших країн та місцевими жителями», – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова