Вадим Івченко: Порошенко разом зі своєю фракцією поставили ультиматум українському народу

На сьогодні БПП разом із президентом поставили ультиматум не тільки Верховній Раді, але й всьому українському народу.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко, коментуючи небажання провладної фракції брати участь у голосуванні за жодний законопроект, окрім тих, що подав Порошенко.

«Наразі у порядку денному безліч законів, які стосуються аграрного сектору, житлових будинків, відомчого житла та його приватизації, оборонпрому тощо. Вони потрібні країні. Натомість фракція Порошенка відмовляється за них голосувати. Це все робиться заради того, щоб встановити контроль за ЦВК та проголосувати всіх поданих від президента осіб», – пояснив політик.

Вадим Івченко переконаний, що сьогоднішній порядок денний доволі вдалий для того, щоб вирішити 90% проблемних земельних питань.

«Я  не впевнений, що провладна більшість голосуватиме і за антирейдерські  законопроекти або щодо органічного сектору, кооперативного руху, ефективного землекористування. Вони є в переліку порядку денного, але їх проходження під великим питанням», – зауважив парламентарій.

Він звернув увагу на те, що, зокрема, законопроект про кооперацію, давно чекає на вдосконалення.

«У світі більшість сільгосппродукції продається саме через кооперативи. Об’єднання в кооперативи сімейних фермерських господарств дає їм можливість бути більш економічно вдалими, контролюється якість продукції, збільшується можливість отримати за свою продукцію гідну ціну. Сімейні фермерські господарства будуть задіяні в легальному обігу сільськогосподарської продукції і матимуть змогу виходити на експортні ринки», – пояснив Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова