Вадим Івченко: 70% українців проти відкриття ринку землі

Маски зірвано! Президент нарешті підтвердив те, що він виступає за відкриття ринку землі. Хоча це суперечить волі понад 70% українців, про що свідчать різні соціологічні дослідження серед фермерів і приватних землевласників України.

У контексті того, що сказав президент, ми чітко бачимо, що він і його уряд повністю відірвані від народу України і не уявляють сьогодні інтереси українського села. Хоча влада, яка обирається народом, повинна бути його відображенням. Думаю, про це його висловлювання українці згадають під час обрання нового президента.

Загальне враження від щорічного послання – не однозначне. На мою думку, він повинен робити наголос саме на напрямках, які належать до його сфери відповідальності, а це зовнішня політика, національна безпека.

Щодо позиції Аграрного комітету скажу, що більшість депутатів комітету не підтримує відкриття ринку землі. Думаю, що і в залі питання обороту землі не пройдуть. Тобто земельне питання так і залишиться в підвішеному стані, хоча, з іншого боку, не буде ухвалений закон про обіг земель, який де-факто знову залишить в дії заборону на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Вадим Івченко, народний депутат від партії «Батьківщина», AgroPortal.ua, 11 вересня 2017р.

 

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова